Užívání Chaganela extraktu

Čaga v kapslích

Vysoce koncentrovaný Chaganela extrakt

Kapsle obsahuje: 500mg extraktu
Složení: 100% koncentrovaný extrakt ze sibiřské čagy
Užívání: zapijte dostatečným množstvím vody, nejméně 200 ml.


 

Chaga kapsle
 

Čaga v prášku

Vysoce koncentrovaný Chaganela extrakt

Složení: 100% koncentrovaný extrakt ze sibiřské čagy
Užívání: nasypte do skleničky a zalijte 200 ml vody (v tomto pořadí). Vypijte na lačno, 30 minut před konzumací jídla. (Přiložená dávkovací lžička = 1 gram).

 
 
 
 
Chaga nápoj
 
Číst více
 
 

Dávkování Chaganela extraktu

Chaga dávkování

Při prevenci - pro podporu a uchování zdraví:
1 gram (2 kapsle) denně

Při závažnějších problémech:
2 gramy (4 kapsle) denně. Rozdělte do 2 denních dávek.

Při nádorových onemocnění (chemoterapie, ozařování, jiné):
až 3 gramy (6 kapslí) denně. Rozdělte do 3 denních dávek

 

V případě oslabení užívejte pouze 1 gram (2 kapsle) Chaganela extraktu denně. Dávku můžete snížit nebo zvýšit na 5 gramů (10 kapslí) čagy denně, v takovém případě ji vždy rozdělte do několika denních dávek. Vždy záleží na celkovém stavu a konstituci příjemce. Doporučujeme užívat i několik měsíců po skončení konvenkční léčby a dále jako prevenci. Prevence je možnost jak vyhrát dlouhodobý boj s rakovinou. Pokud Vám dělá problémy užívání čagy před jídlem, můžete užívat extrakt z čagy také po  jídle.
 

 

 
Číst více
 
 

Dotazy a odpovědi

 

  Za jak dlouho Chaganela extrakt z čagy působí?

Léčba sibiřskou čagou vyžaduje svůj čas. Většinu zdravotních problémů si každý v sobě buduje po dlouhou dobu. Pokud budete užívat výtažek z čagy pravidelně, příznivý účinek můžete očekávat za 3-6 měsíců. Ideální stav organismu je 12 měsíců. Čaga musí mít k dispozici dostatek času na práci. Často, ale zaznamenáváme pozitivní reakce již během prvních týdnů užívání a to hlavně u osob, jejichž onemocnění souvisí s žaludečně-trávicím traktem. Posiluje peristaltiku střev. První dny nebo týdny užívání tělo provádí silnější očistu, kterou mohou provázet - zhoršení pleti, řidší stolice, únava. Po několika dnech se stav normalizuje.
 

  Konzumované množství

I konzumace malého množství čaga koncentrovaného extraktu výrazně prospěje Vašemu zdraví. Může se užívat s ostatními léky, neovlivňuje léčbu a má pozitivní efekt na nežádoucí účinky léků.
 

  Má se sibiřská čaga užívat na lačno nebo po jídle?

Přípravek užívaný na lačno začíná účinkovat rychleji a lépe. V některých případech, ale  může způsobit průjem (chemoterapie, léčba antibiotiky atd.). To se může stát ve chvíli, kdy nemáte úplně v pořádku střevní mikroflóru a  tělo se začíná čistit. Pokud přípravek užíváte po jídle, začne účinkovat pomaleji, ale zase předejdete těmto problémům. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet extrakt na lačno. Pokud Vám to bude dělat problémy, užívejte několik dní po jídle a pak zkuste znovu na lačno. Pokud se stav nezlepší -  užívejte pouze po jídle. Pokud průjem přetrvává, snižte dávku. Naopak v případě potřeby lze dávku zvýšit. Můžete přidat do jogurtu nebo posypat extraktem ovesnou kaši.
 

  Je sibiřská čaga vhodná pro sportovce?

Stručná odpověď zní – ano. Čaga je silný adaptogen. Adaptogeny mimo jiné zlepšují schopnost překonat stresující podmínky. Zlepšují překonat únavu a stres. Pomáhají zlepšit vůli a vytrvalost. Zlepšují negativní odezvu organismu na extrémní psychickou a fyzickou zátěž
 

  Může mít užívání sibiřské čagy nějaké vedlejší účinky?

Čaga je přírodním BRM (modifikátorem biologické odezvy). Je to  přírodní, bezpečná a efektivní péče o Vaše zdraví.  Normalizuje funkci imunitního systému. Není možné se předávkovat a nejsou zde známy žádné škodlivé vedlejší účinky. Sibiřská čaga se může používat s ostatními léky a neovlivňuje léčbu. Naopak má pozitivní efekt na nežádoucí účinky léků. Pozitivní účinky jsou v průběhu chemoterapií a radiačního ozařování.

Čaga byla klasifikována úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) jako potravina. Čaze byl světovou zdravotnickou organizací (WHO) udělen status GRAS (tj. byla kompletně schválená jako bezpečná). Může být legálně distribuována v evropské unii a je klasifikována světovou obchodní organizací (WTO) jako léčivá houba.

 
 

  Kdy nepoužívat Chaganela extrakt z čagy!

Nepoužívejte, pokud aplikujete léky na snížení imunity (po transplantaci orgánů). V tomto případě může podporující imunitní schopnost čagy neutralizovat tuto léčbu. Čaga může zvýšit riziko hypoglykemie (tj. příliš nízká hladina cukru v krvi) a to u lidí, kteří jsou na ni citliví a kteří užívají antidiabetika. Příznaky hypoglykemie jsou třes, hlad, zmatenost, závratě, pocit slabosti, úzkost a potíže s mluvením. Neužívejte, pokud jste alergičtí na houby.

 
 
Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete