Vliv Chaganela extraktu na prevenci
a doprovodnou léčbu nádorových onemocnění

 

jingjang.png

 

Co je rakovina - nekontrolovatelný růst zhoubných (maligních) buněk. Proces šíření metastáz v těle je způsoben roznesením maligních buněk do orgánů a tkání.

Jak zabránit rakovině a podpořit léčbu? - extrémně posílit imunitní systém.

Čaga je bohatým zdrojem β-(1, 3)-D-glukanů, specifických polysacharidů, které jsou podstatou fungování imunitního systému.

Tyto polysacharidy mají silné imunitní vyrovnávací vlastnosti, jsou modifikátory biologické reakce (BRM) a pomáhají lidskému tělu adaptovat se na různé nepříznivé podmínky prostředí. Neutočí na rakovinné buňky přímo, ale aktivují imunitní systémy organismu. Zvy¬šují aktivitu protinádorových buněk a zabraňují růstu vlastního nádoru.

Nejlepší způsob, jak bojovat proti rakovině a stárnutí je udržovat naše buňky zdravé a dobře živené!

Různé látky nalezené v sibiřské čaze disponují výraznými protirakovinovými a protitumoro-vými vlastnostmi. Sibiřská čaga se osvědčila jako vysoce účinná podpora při léčbě rakoviny, konkrétně při chemoterapii a ozařování. Pacient s nádorovým onemocněním musí mít silný imunitní systém. Jen tak může organismus sám, pomocí vlastních obranných mechanismů, zhoubný novotvar zahubit.


 

 
 
 
 
 
Číst více
 
 
Přírodní 100% produkt

Aby mohl být člověk vyléčen z rakoviny,
musí být u něho extrémně posílen imunitní systém!

Jen tak může organismu sám pomocí vlastních obranných mechanismů zahubit zhoubný novotvar.
 
 
 
Číst více
 
 
 


až na
100 dní
Čaga extrakt 100g

Čaga extrakt 100g

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
45 dní
Čaga kapsle - 90ks

Čaga kapsle - 90ks

Koncentrovaný extrakt

od 999 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
75 dní
Čaga kapsle - 150ks

Čaga kapsle - 150ks

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.czČíst více
 

Jak čaga působí?

Výzkumy naznačují, že čaga má díky obsahu kyseliny betulinické a některých fytosterolů schopnost zabíjet rakovinné buňky přímo. Čaga má tedy jak nepřímé účinky (stimulací imunitního systému dokáže bojovat s rakovinnými buňkami), tak i přímé (aktivuje apoptózu, naprogramované odumírání buněk při vlastní léčbě bez poškození buněk zdravých). Úspěch je jistější, pokud je čaga podávána v prvních stadiích onemocnění, pokud je nemoc zjištěna včas a je možné zabránit metastázování rakovinných buněk. Nedokážeme si poradit se všemi pokročilými formami rakoviny, ale čaga dokáže zmírnit bolest, přidat komfort a zastavit nebo zpomalit rakovinný růst.
 
  • Jak čaga pomáhá při chemoterapii a další léčbě rakoviny? Zastavuje rozšiřování rakovinných buněk – posilováním a vyživováním buněk zdravých.
  • Betulin čagy má výrazné účinky na ochranu jater, proto pomáhá detoxikovat poškození v důsledku chemoterapeutických chemikálií a záření.
  • Mimořádné antioxidační vlastnosti čagy dokáží velice rychle uzdravit silné oxidační poškození zdravé tkáně způsobené radioaktivní chemoterapií.
  • Melanin čagy dokáže vázat radioaktivní izotopy do méně toxických podob a umožňuje detoxikaci radioaktivních prvků.
  • Beta-glukany poskytují terapeutickou podporu a zabraňují poškození jater a ledvin při užívání chemoterapeutických léčiv. Dokáží silně podpořit schopnost těla regenerovat červené krvinky při poškození kostní dřeně po chemoterapii a ozařování.

Ve státech jihovýchodní Asie se čaga kombinuje s klasickou léčbou nebo další alternativní léčbou, jako je TCM (tj. tradiční čínská medicína). Zaujímá přední postavení v oblasti alternativní medicíny. 
 
Číst více
 
 

Chemoterapie a radioterapie

Sibiřská čaga se osvědčila jako vysoce účinná podpora při léčbě rakoviny, konkrétně při chemoterapii a ozařování. Protinádorová léčba v podobě radioterapie či chemoterapie je často provázena poškozením kostní dřeně, a tím i útlumem krvetvorby. Pacient je anemický, má nedostatek trombocytů i buněk imunitního systému, a tím je náchylným k infekcím.

Čaga obnovuje imunitní systém, který je vážně poškozen touto léčbou. Snižuje nežádoucí účinky terapie a zabraňuje poškození jater. Játra, mají v organismu rozhodující vliv na řízení imunity. Má pozitivní vliv na krvetvorbu a stimulaci kmenových buněk. Tím zlepšuje kvalitu života během léčení i po jeho ukončení.

 

 
 

 
Číst více
 
 
 
 

Oslabení imunitního systému není nikdy náhodou!

 
 
 
jingjang.png
  • Důsledek nevhodné životosprávy a výživy, léky
  • Jedy, pesticidy a herbicidy
  • Elektromagnetická a mikrovlnná technologie
  • Chemoterapie a radioterapie
  • Stres moderního života (oxidativní stres)

 

Historie léčení rakoviny čagou

Je písemně doloženo: V odborné literatuře jsou nejstarší písemné zprávy o této houbě již v 16.století, kdy byla používána jako lék proti rakovinným nádorům. Domorodí obyvatelé severních oblastí Sibiře, kteří pili pravidelně čaj z této houby, nikdy neonemocněli rakovinou. Dožívali se vysokého věku.

Alexandr Solženicin: Své osobní zkušenosti s využitím čagy při úspěšné léčbě vlastního nádorového onemocnění zmiňuje i nositel Nobelovy ceny ruský spisovatel Alexandr Solženicin ve své knize „Rakovina“.

Na základě dlouholetých zkušeností se stala čaga středem vědeckého zájmu. Farmako-logické experimenty v letech 1950–1955 potvrdily, že výtažek z čagy v četných případech sta-bilizoval růst nádorů. V Rusku byl výtažek z čagy schválen Moskevskou lékařskou akademií již v roce 1955 k veřejnému užívání v rámci boje s rakovinou.


 

Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete