Chaganela čaj


Chaga 100%25 přírodní

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chaganela čaj

Představujeme Vám sérii sibiřského čagového čaje značky Chaganela s přídavkem sibiřských bylin a rostlin vytvořeného podle starých receptur. Tento čaj s velkým obsahem čagy je přírodní zdravý nápoj, který je velmi populární na Sibiři. Má vynikající vlastnosti, omlazuje, osvěžuje a revitalizuje organismus. Obsahuje pouze přírodní složky sušené a drcené sibiřské čagy se směsí sibiřských bylin.

Výjimečná chuť, barva, vůně! Sibiřský čagový čaj je kombinací inovativní technologie, tradičních receptur a ekologických surovin. Zažijete opravdovou sílu divoké přírody!
 

Obsah látek

Vitamíny, glykosidy, alkaloidy, saponiny, enzymy, org. kyseliny, pektin a jiné biologicky aktivní látky, které jsou prospěšné pro lidské zdraví a které jsou v čaji přítomny ve velkém množství.

Čaga má jedinečné léčivé vlastnosti, což umožňuje její široké využití v lidovém léčitelství.

 
 
 
 
Číst více
 
 
Přírodní 100% produkt


Zdravý život je nemožný bez zdravé a vyvážené stravy
bohaté na vitamíny a minerály.

 
Díky správnému jídelníčku můžete odstranit problémy se žaludkem, zbavit se bolestí při pohybových aktivitách,
mít krásnější vlasy a užívat si více energie.
 
 
Číst více
 
 


až na
70 dní
Sibiřský Čagový čaj s mátou - 70g

Sibiřský Čagový čaj

s mátou - 70g

od 249 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
70 dní
Sibiřský Čagový čaj s heřmánkem - 70g

Sibiřský Čagový čaj

s heřmánkem - 70g

od 249 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
70 dní
Sibiřský Čagový čaj z piniových oříšků - 70g

Sibiřský Čagový čaj

z piniových oříšků - 70g

od 249 Kč
Více informací na
www.medicinashop.czČíst více
 

Způsob přípravy

 


Chaga 100%25 přírodní
 

Rychlý způsob přípravy:

  • 1 lžičku zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat nejméně 5–6 minut
 

Relaxační způsob přípravy:

  • Doporučujeme připravit do litrové nádoby a louhovat alespoň hodinu  i více
  • Ideální je dát konvici na stojánek s čajovou svíčkou (energie ohně udržuje stálou teplotu a můžete čagu popíjet během dne)
  • Přidat teplou vodu kolem 80 stupňů C. Směs můžete dát do sáčku na čaj, vajíčka nebo do konvice se sítkem (sáčky na čaj prodává např. drogerie DM)
  • Čaga může být připravována opakovaně, ale první výluh je vždy nejúčinnější
 
Během procesu louhování se vylučují látky, které mají antioxidační schopnosti. Podporují zdraví, mládí a dlouhověkost! Vhodné je přidat citron a dle chuti med, stévii nebo mléko. Čagu můžete přidat i do různých bylinkových čajů. Sílu čaje si určujete sami množstvím sypané směsi.

Čaj z čagy užívejte jako každodenní nápoj k doplnění potřebných vitamínů a stopových prvků. Čagový čaj Chaganela můžete pít denně místo obvyklého černého nebo zeleného čaje. Jedinečná kombinace chutí umožňuje zachytit vůni lesa, probuzení přírody, ranní rosy a to vše v jednom šálku čagového čaje.

Užívejte si zdravotních výhod zázračné houby!


 

 
Číst více
 
 

Rozdíl mezi
Chaganela extraktem & čajem (dva různé produkty)

Chaga extrakt

  • Je 100% přírodní houba čaga, která prošla technologickým procesem zvaným extrakce. Tímto procesem se aktivují léčivé látky z čagy, které jsou neaktivní v surové přírodní čaze. Tuto aktivaci je možné provést pouze prostřednictvím procesu zvaného extrakce. Extrakce umožní uvolnění biologicky aktivních látek, které se stanou přístupné lidskému metabolismu a získávají, léčebné účinky. Extrakcí vznikne vysoce koncentrovaný jemný instantní prášek, bez prachu, má příjemnou chuť a je rychle rozpustný ve vodě. Sibiřský extrakt můžete kombinovat s čagovým čajem Chaganela.
  • Pro vážnější zdravotní problémy doporučujeme používat pouze čaga extrakt, má několikanásobně větší léčebné účinky než Chaga čaj!
 

Chaga čaj

  • Obsahuje pouze přírodní složky sušené a drcené sibiřské houby čaga, která prošla procesem páry. Chaga čaj je přirozený osvěžující zdravý nápoj, který výrazně podporuje zdraví, posiluje imunitní systém, detoxikuje.
  • Má, ale menší koncentraci biologicky účinných (léčivých) látek než Chaga extrakt. Doporučuje se jako náhrada zeleného a černého čaje. Silnější léčivé účinky má také, ale musí se pít pravidelně a během dlouhého období.
  • Lidé, kteří pijí čaga extrakt nebo čaga čaj  pravidelně, obvykle vypadají mnohem mladší a žijí velmi dlouho.

Náš Chaganela extrakt a Chaganela čaj je vyroben výhradně z přírodní, ručně sbírané sibiřské čagy, která roste na bříze až 25 let.
 


 

Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete