Vliv Chaganela extraktu na stárnutí a kožní onemocnění

Vzhledem ke spojitosti mezi zažíváním a kožními problémy působí Chaganela extrakt jako osvědčený podpůrný prostředek při léčbě lupénky, ekzémů, a jiných kožních onemocnění, včetně akné.

Vrchní vrstva čagy obsahuje „ fungi – melanin“,(účinný antioxidační pigment, který dává houbě výrazné zbarvení), dodává živiny pokožce, očím a vlasům (omezuje padání vlasů, plešatost). Pomáhá obnovovat a zachovávat mladistvý vzhled. Zlepšuje hydrataci pokožky, pevnost, elasticitu a barvu pleti. Čaga obsahuje více melaninu než jiná známá potravina nebo bylina. Melanin udílí čaze její výrazné zbarvení a zbarvuje též pokožku člověka. Melanin je pigmentem životně důležitým. Aby se melanin v těle tvořil, musí mít tělo dostatečný přírodní zdroj tohoto pigmentu.

 

jingjang.png
 
Číst více
 
 

Ztráta pigmentu

V souvislosti s věkem, stresem, genetickými blokátory a výživou s nedostatečnou minerální hodnotou mohou být narušeny melaninové formace v pokožce, což způsobuje bílá místa a možná vede i k nedostatku barviva v kůži (projevuje se hlavně při stresu a může též souviset s viry).
 
Pokud máme výživový zdroj jakým je čaga, usnadňují se fyziologické funkce, které souvisí se zatížením těla během procesů melanogeneze (tvorbě melaninu). Je to nejlépe přijatelný zdroj melaninu pro výživu, obsahuje pigmenty podobné těm, které nalézáme v lidském těle. Melanin čagy má výrazné anti-oxidační a geno-protektivní účinky a tím se stává velmi populární proti stárnutí kůže. Také beta-glukany obsažené v čaze mají silné regenerační účinky a schopnost omladit a uzdravit pokožku těla.Volné radikály, hromadící se v organismu během života, pleť výrazně poškozují a způsobují předčasné stárnutí buněk. Chaganela extrakt dokáže tento proces velmi výrazně eliminovat.


 
 
Číst více
 
 


až na
100 dní
Čaga extrakt 100g

Čaga extrakt 100g

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
45 dní
Čaga kapsle - 90ks

Čaga kapsle - 90ks

Koncentrovaný extrakt

od 999 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
75 dní
Čaga kapsle - 150ks

Čaga kapsle - 150ks

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.czČíst více
   
 

Akné

Sekce v rekonstrukci
 


 

Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete