Co je čaga & Chaganela extrakt

Chaga 100%25 přírodní
Více informací na
www.medicinashop.cz
 
 
 
 

Sibiřská čaga

Je vysoce ceněná houba s povzbuzujícími účinky, dlouho používaná v tradičním sibiřském a čínském bylinářství. Vyskytuje se v chladnějších oblastech severní Asie a severní Evropy. Čaga roste na živých břízách, uchovává její živiny, blahodárnou energii a následně ji předává nám konzumentům. Čaga představuje největší zásobárnu léčivých a uzdravujících vlastností, které můžeme najít v jedné houbě nebo bylině.
 

Chaganela extrakt

Je doplněk stravy, vyráběný ze sibiřské čagy nejmodernější sublimační metodou freeze-dry. Tato metoda umožňuje uvolnění cenných polysacharidů, které jsou navázány na buněčnou stěnu houby, a které se tak stanou přístupné lidskému metabolismu (extrakcí se aktivují léčivé látky v houbě čaga). Pomocí této metody se získá silně koncentrovaný extrakt s léčebnými účinky, který obsahuje více účinných látek než surová sibiřská čaga.

Vysoká koncentrace biologicky aktivních látek! 

 

Co musíte vědět o Chaganela extraktu?

Je vyráběn z ručně sbírané přírodní čagy z ekologicky čistých oblastí Sibiře. Nejsou zde přidávány žádné konzervační látky ani činidla. Pouze 100% čistá přírodní čaga.

Fyzikální vlastnosti: jemný instantní prášek, bez prachu, příjemná chuť. Rychle rozpustný ve vodě. Jako potvrzení kvality nám vypracovala mezinárodně uznávaná Brunswick laboratoř v USA ORAC test. Certifikát o zdravotní bezpečnosti vydal Státní zdravotní ústav Praha.

 

 
 
 
 
Chaga prášek
Číst více
 
 
 


až na
100 dní
Čaga extrakt 100g

Čaga extrakt 100g

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
75 dní
Čaga kapsle - 150ks

Čaga kapsle - 150ks

Koncentrovaný extrakt

od 1 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz
až na
135 dní
Čaga kapsle - 270ks

Čaga kapsle - 270ks

Koncentrovaný extrakt

od 2 499 Kč
Více informací na
www.medicinashop.cz



Číst více
 

Jak Chaganela extrakt pomáhá

Pokud chceme žít dlouho a zdravě, je pro nás důležité užívat co nejvíce antioxidantů. Mnoho studií prokázalo, že množství antioxidantů, které skutečně potřebujeme, je mnohem vyšší, než dokáže nabídnout běžná strava. Chaganela extrakt obsahuje největší množství těchto látek, které působí jako prevence proti stárnutí a nemocem. Jak stárneme, klesá počet zdravých buněk v našem těle a tak potřebujeme antioxidanty pro jejich obnovu.

Antioxidanty jsou důležité pro naše zdraví!
 

Co jsou to Antioxidanty

Antioxidanty jsou molekuly, které zpomalují nebo zabraňují oxidaci jiných molekul v těle. Bojují za naše zdraví.

Abychom si mohli vysvětlit jejich funkci, všimněmte si, jak zhnědne vykrojená část jablka, pokud je vystavena působení vzduchu. Jedná se o oxidační poškození. Pokud dáme vykrojenou část jablka do citronové šťávy, antioxidant (vitamín C) zpomalí toto hnědnutí. Stejným způsobem chrání antioxidanty v Chaganela extraktu buňky a orgány našeho těla před poškozením nebo zničením volnými radikály.

 
 

Prevence a doprovodná léčba nádorových onemocnění

(chemoterapie, radioterapie, čistí krev, játra, regeneruje orgány a žlázy)



Podpora srdce a oběhu krve



(regulace krevního tlaku, snížení cholesterolu, trombóz, prevence infarktu či mozkové mrtvice)

 
 
Regulace úrovně cukru v krvi
(diabetes mellitus)
 
 

Odstranění chronické zácpy

(Regulace žaludečních a střevních problémů,
 vředová onemocnění)

 
 


(Akné, ekzémy, psoriáza)
 
 
 

 

Všeobecné posílení imunitního systému

(optimalizuje odolnost vůči nemocem a infekcím)

 
 
 
 
Číst více
 
 

Porovnání obsahu antioxidantů v látkách

Orac je metoda vyvinutá vědci v USA k měření zdravotní hodnoty určitých potravin. Existuje 5 hlavních kyslíkových radikálů, které způsobují oxidační poškození v lidském těle. To vede ke stárnutí, nemocem a možnému vzniku rakoviny. ORAC test udává schopnost antioxidantů pohlcovat tyto volné radikály. Čím vyšší ORAC hodnota, tím zdravější potravina, lepší ochrana pro tělo a mozek.
 

Chaga Orac test


 

1584

jednotek / GRAM


 

Číst více
 
 

Proč je nejlepší čaga ze Sibiře

Je čaga ze Sibiře mnohem kvalitnější a účinnější na antioxidanty než ta, která vyrostla v jiných oblastech?
Čistota sibiřské divočiny a extrémní chlad zdejších zim dělá ze sibiřské čagy velmi silný antioxidant. Čaga ze Sibiře je nesrovnatelně kvalitnější než z jiných oblastí ve světě. Čaga má vlastnosti, které závisejí na  místě sběru, době sklizně, stáří, koncentraci prvků v půdě a samozřejmě konečném zpracování - extračním postupu. V čím drsnějších klimatických podmínkách vyrostla, tím silnější má účinek. Zdejší klimatické oblasti vytvářejí podmínky pro vznik přirozených adaptogenů, které pomáhají bojovat se stresem.

Nejúčinnější je čaga z oblastí, kde v zimě klesá rtuť teploměru pod -45 stupňů C a kde jsou extrémní výkyvy teplot. Houby rostoucí dostatečně dlouho v optimálních podmínkách mohou vážit i přes 10 kilogramů. Až ve dvaceti letech je čaga považována za dospělou a může být zpracována. Místní obyvatelstvo sbírá čagu od nepaměti. Sběr se provádí od července do listopadu a pro získání 10 kg čagy je třeba prozkoumat okolo 1500 stromů břízy v místních nepropustných lesích. Čaga roste ve výšce 2,5 až 7,5 metrů, což činí sběr velmi náročným. Sběr musí být šetrný a hospodárný, aby nebyla přerušována energie lesa nadměrnou sklizní divoké čagy.

Nejkvalitnější čaga, je ve stáří okolo 25 let a na tu se právě zaměřuje produkt Chaganela extrakt!

Chaga Sibiř

 
Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete