Preventivní vliv sibiřské čagy

Prevence je největší možností, jak vyhrát boj s nemocemi včetně rakoviny. Jedna koruna vynaložená na prevenci se vyplatí víc než milion korun na léčení.

Pravidelné užívání léčivé houby čagy je vynikající ochranou proti nemocem.
Imunitní systém se oslabuje nevhodným stravováním, různorodými přidanými potravinářskými látkami, pesticidy a herbicidy, očkováním, elektromagnetickou a mikrovlnou technologií, léky nebo stresem moderního života. Nelze zapomínat také na to, že děti do dvou let věku svého života mnohdy přijmou až 25 různých druhů očkování, ale v této době se právě buduje jejich imunitní systém. Pokud někde nestačí rozvrácený imunitní systém, tak dílo dokoná chemoterapie nebo radioterapie.
Nejlepším způsobem, jak tomu předejít, je dělat cokoliv, co udrží tělo v přirozeně zdravém stavu, kdy jsou všechny jeho systémy v dokonalé rovnováze.

K tomu potřebujeme vyvážený a silný imunitní systém – jen ten dokáže zabránit mnoha nemocem!
Japonské studie ukázaly, že extrakty z čagy vykázaly nejvyšší antioxidační aktivitu ze všech studovaných léčivých hub.
Dále údaje z výzkumů na celém světě potvrzují, že sibiřská čaga obsahuje nejen mimořádnou hladinu antioxidantů, ale také širokou škálu léčivých složek, včetně specifických polysacharidů – glukanů. Proti volným radikálům působí účinněji než téměř všechny další známé antioxidanty, a to včetně borůvek a acai. Čaga se může rovněž používat jako shen tonikum (léčiva-látky nebo rostlinné drogy, které působí regeneračně, výživně a posilují celý organismus) a jako imunně modulační (posilující, vyrovnávající, podpůrné a regulační) tonikum vyššího stupně.

Glukany výrazně zvyšují přirozenou imunitu a tím působí preventivně proti nemocem!
Jsou účinným prostředkem v boji s rakovinou, kardiovaskulárními chorobami, astmatem, artritidou, chronickými záněty, ekzémy, i dalšími kožními nemocemi. Jako podpůrný prostředek se používají při chřipkách, angínách a nachlazení. Snižují hladinu cukru a cholesterolu v krvi, upravují krevní tlak, regenerují játra, slinivku břišní, zlepšují a upravují střevní peristaltiku a tím odstraňují zácpu. Zároveň zvyšují fyzickou a psychickou kondici, jsou vhodným prostředkem proti stresu.

Léčivá houba čaga je bohatým zdrojem β-1,3-D glukanu!
Nejcennější je však protinádorová aktivita β-1,3-D glukanu kombinovaná s dalšími léky, která spočívá v posílení imunitního systému organismu. Zvýšením imunity má tělo dostatek sil nádor nejen zakonzervovat, ale často i zničit. Navíc u glukanů působí tzv. synergický efekt, který násobí účinky jednotlivých léčebných metod, zlepšuje vstřebávání účinných látek v organismu a tím i zlepšuje celý efekt léčby.
Vědecké výzkumy prokázaly, že specifické polysacharidy dokáží harmonizovat a normalizovat náš celý imunitní systém.

Beta-glukany pomáhají tělu zůstat zdravé a posilují jeho imunitní systém.
Sibiřská čaga nebojuje se specifickými nemocemi nebo jejich symptomy, nýbrž pomáhá tělu bojovat s nimi samo a zachovat jeho zdraví prostřednictvím jeho imunitního systému.
Čaga dokáže obnovit samoléčbu těla, jeho řádnou funkci a mezibuněčnou komunikaci. Vyžaduje, ale k projevení své účinnosti delší dobu (týdny až měsíce). 
Copyright ©2013 - 2017 Chaga klub přátel Chaganela. All rights reserved.

Pracuji

100% Complete